Perşembe, Kasım 5

Grup Yapmaya Devam...


...

Okuldaykene Yalçın diye kafası çalışan, dürüst bi arkadaş vardı (hala var, hala vatan haini). Mail grubumuzda Ermeni meselesini, o zamanki adıyla Güneydoğu sorununu falan tartışırdık. Malum fosfatlı - sülfürlü neticeler hasıl oldukça rahatsız olmaya başladı ve aynen şu cümleyle terk eyledi mail grubumuzu:

"Gruptan ayrılıyor, siktir olup gidiyorum. Siz grup yapmaya devam edin. Hade eyvallah..."

Benzer bir halet-i ruhiye içindeyim bu aralar, gayet normal insanların yılların propagandasıyla iş malum konulara geldiğinde beynini aldırmış agresif papağanlara inkılap etmelerine alışkındım ama, sayılarının bu denli çoğunluğa/genele tekabül eder olduğunu gördükçe hiddetleniyorum.

Bu ne lan? Feysbuk denen bok çukurunda, imla hatalarıyla dolu, geri zekalıca, evlere şenlik gruplar kurun, içinde birkaç malum kelime geçsin yeter ki, milyon adam üye oluyor. Toplumsal cinnetinize osurayım.

Lan beyin düşmanı, siktir et tarihi falan, hiçbir şey bilme, elini vicdanına koy da bir düşün yav, insaf. Önce insan ol bi.

Yada banane anasını satayım. Dürüst adam her yerde var, bloglar var, bir kısım "Sorosçu" medya var, friendfeed'te var, çevremde var, var oğlu var işte. Azınlıksa azınlık, kelle sayısıyla değil beyin ağırlıklı alındığında milyonlara değer mi, değer.

Grup yapmaya devam edin siz, hadi kop kop ATAMMM, VATAN, KAN KOKUSU, BÖLÜCÜ KÖPEKLER ZİKECEZ SİZİ, ASACAZ, ÖLÜM, DEVLET, REJİM, LAİKLİK, ORDU, TENGRİ, HOBAREEEY!!!

Okumanız yazmanız yok sizin, sorosçu hainler için bir iki link vereyim okumaya değer:

cuntacı generalleri azletmeyince neler oldu?


yasak

şimdi değilse ne zaman?

...
HAMİŞ: Bu örneği vermezsem çatlarım.

Yazdığım ileti :

Org.Başbuğ görevden alınsın, GK Bşk.lığı MSB'na bağlansın, TSK İç Hizmet Kanunu'nun 35. maddesi lağvedilsin, askeri yargı, disiplin mahkemelerine dönüştürülsün ve yeni bir sivil anayasa yapılsın.


Ulusalcı atkafasının yorumu:

"Siktir git bunların olduğu bi ülkede yaşa o zaman. Oldu olacak ordu da lağvedilsin iyice rahatlayın yavşak liboşlar"

...

1 yorum:

hasanrua dedi ki...

Şu açılım sürecinde ne kadar çok ırkçı akraba ve arkadaşa sahip olduğumu anladım.

Eskiden yoklar mıydı, vardılar tabii ki. Ama bu açılım sürecinde artık ırkçılık kendine inanılmaz geniş bir ifade alanı buldu.

Sokakta yürürken "höt" desen dönüp bir yerini açacak olan adamlar "erzurumun gerisinin silinmesinden" söz ediyor.

En son okuduğu kitap Çalıkuşu olan adamlar "hrant dinkin cia ajanı olduğunu" falan anlatan "commentler" giriyor.

Sıradan, salak, sivilceli, gözlüklü ergen faşistler için tam bir siyasi mastürbasyon alanı oldu bu siteler.

Biz de Facebook üzerinden "nefret söylemine dur de!" isimli bir grup kurduk. Tüm bu video ve grupları şikayet edip sildirmeye çalışıyoruz.

Ama hiçbir anlam ifade etmiyor tabii ki.

Dingil azlığı çekilen bir ülke değil burası. Metrekare başına düşen denyo sayısı açısından da epey bereketli. Denyoları ihraç bile edebiliriz.

Bu tür faşizme "sıradanlaşmış faşizm" diyorlar.

Böyle diyince küçük bir şey zannedilir ama çok korkunç boyutlara rahatlıkla ulaşır.